Wybrany wątek opinii

Jaki sens jest sortować odpady, skoro rachunki ciągle są wyższe cały czas. Po drugie śmieciarka zabiera wszystko jak leci.
(2025.10.27)
"Po drugie śmieciarka zabiera wszystko jak leci. " - a wiesz może, że śmieciarka jest wielosekcyjna na różne śmieci i można to przełączać? Nie wiesz?
(2025.10.27)
Powrót do komentarzy