Wybrany wątek opinii
Jaki sens jest sortować odpady, skoro rachunki ciągle są wyższe cały czas. Po drugie śmieciarka zabiera wszystko jak leci.
Do moderacji
Odpowiedz
24
16
"Po drugie śmieciarka zabiera wszystko jak leci. " - a wiesz może, że śmieciarka jest wielosekcyjna na różne śmieci i można to przełączać? Nie wiesz?
Do moderacji
Odpowiedz
21
9