UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jaki sens jest sortować odpady, skoro rachunki ciągle są wyższe cały czas. Po drugie śmieciarka zabiera wszystko jak leci.
Jaki sens jest sortować odpady, skoro rachunki ciągle są wyższe cały czas. Po drugie śmieciarka zabiera wszystko jak leci.