UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No właśnie może to nieszczęście - pożar sortowni - spowoduje że my mieszkańcy wreszcie zaczniemy sami sortować swoje śmieci. Bądźmy więc empatyczni w stosunku do osób zatrudnionych w ZUO.
kij
No właśnie może to nieszczęście - pożar sortowni - spowoduje że my mieszkańcy wreszcie zaczniemy sami sortować swoje śmieci. Bądźmy więc empatyczni w stosunku do osób zatrudnionych w ZUO.
kij