UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No właśnie może to nieszczęście - pożar sortowni - spowoduje że my mieszkańcy wreszcie zaczniemy sami sortować swoje śmieci. Bądźmy więc empatyczni w stosunku do osób zatrudnionych w ZUO.

kij

Anuluj