UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
A co masz przeciwko kryminalistom ? Jeden znajomy wrócił po 15 latach w tym pary w Sztumie - jest rozliczony za to za co został skazany i ma takie samo prawo do życia jak Ty a może nawet lepsze. Dziś kryminał stanowi dobrą szkołę życia ale ponieważ stara recydywa wymiera i tam zaczyna się kultura "miekkiszonów" i "Kryminalistów z Przeróbki " - śmiech na sali z takich "Kryminalistów"... A lody polecam pistacjowe....
MariuszLewandowski-Fc