UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ludzi do wojska przejmujecie a wystarczy parę dronow, których nie macie i ludzi nie ma. Tak chcecie być nowocześni a z Ukraińcami chcecie się uczyć, więcej sprzętu a nie ludzi, o czym pan ma pojecie, wypłaty za nic płacicie a ludzie na zwolnieniach dorabiają Parę dronow i nie ma wojska, w Braniewie jest drin ale nikt nie ma uprawnień by przenosić bomby nim a nim wyprowadzi z garażu to Rosja będzie w Warszawie
Mirek 12