UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ludzi do wojska przejmujecie a wystarczy parę dronow, których nie macie i ludzi nie ma. Tak chcecie być nowocześni a z Ukraińcami chcecie się uczyć, więcej sprzętu a nie ludzi, o czym pan ma pojecie, wypłaty za nic płacicie a ludzie na zwolnieniach dorabiają Parę dronow i nie ma wojska, w Braniewie jest drin ale nikt nie ma uprawnień by przenosić bomby nim a nim wyprowadzi z garażu to Rosja będzie w Warszawie

Mirek 12

Anuluj