UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Szczerze nie spodziewałem się że będzie jakikolwiek zysk, patrząc jakie mieliśmy tragiczne lato, a raczej jego brak. Jakbyśmy w tym roku mieli powtórkę lata z lat ubiegłych to obiekt by zarobił dużo dużo więcej.


Anuluj