UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Szczerze nie spodziewałem się że będzie jakikolwiek zysk, patrząc jakie mieliśmy tragiczne lato, a raczej jego brak. Jakbyśmy w tym roku mieli powtórkę lata z lat ubiegłych to obiekt by zarobił dużo dużo więcej.