UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Szczerze nie spodziewałem się że będzie jakikolwiek zysk, patrząc jakie mieliśmy tragiczne lato, a raczej jego brak. Jakbyśmy w tym roku mieli powtórkę lata z lat ubiegłych to obiekt by zarobił dużo dużo więcej.