UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kolejna cenna inicjatywa elbląskich władz. Setki dzieci, cudem unikających śmierci lub kalectwa na tej strefie śmierci, którą jest ulica Kajki, w końcu będzie mogło bezpiecznie przedostać się na drugą stronę... ale, czy sama zebra na pewno wystarczy? Moim zdaniem trzeba się zastanowić nad dalej posuniętymi krokami - wykopanie podziemnego tunelu, prowadzącego z parku do szkoły i przedszkola da nam 100% bezpieczeństwo. Tutaj chodzi o życie i zdrowie dzieci, na tym nie wolno oszczędzać.