UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Kolejna cenna inicjatywa elbląskich władz. Setki dzieci, cudem unikających śmierci lub kalectwa na tej strefie śmierci, którą jest ulica Kajki, w końcu będzie mogło bezpiecznie przedostać się na drugą stronę... ale, czy sama zebra na pewno wystarczy? Moim zdaniem trzeba się zastanowić nad dalej posuniętymi krokami - wykopanie podziemnego tunelu, prowadzącego z parku do szkoły i przedszkola da nam 100% bezpieczeństwo. Tutaj chodzi o życie i zdrowie dzieci, na tym nie wolno oszczędzać.