Wybrany wątek opinii

Nareszcie weekend i można wyjechać do Trójmiasta w którym aż buzuje od imprez. Dla mnie trochę zagadka jest czemu artyści i zespoły na swoich trasach koncertowych między Olsztynem, a Trójmiastem permanentnie omijają Elbląg, jakby nas nie było.
(2025.10.18)
mielismy najwiekszy basen a mamy najwiekszy cmentarz Największym cmentarzem komunalnym w województwie warmińsko-mazurskim jest Cmentarz Komunalny „Dębica” w Elblągu
(2025.10.18)
Powrót do komentarzy