UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nareszcie weekend i można wyjechać do Trójmiasta w którym aż buzuje od imprez. Dla mnie trochę zagadka jest czemu artyści i zespoły na swoich trasach koncertowych między Olsztynem, a Trójmiastem permanentnie omijają Elbląg, jakby nas nie było.