UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nareszcie weekend i można wyjechać do Trójmiasta w którym aż buzuje od imprez. Dla mnie trochę zagadka jest czemu artyści i zespoły na swoich trasach koncertowych między Olsztynem, a Trójmiastem permanentnie omijają Elbląg, jakby nas nie było.