Wybrany wątek opinii

Zrobię za połowę z materiałem po mojej stronie i ślicznie podziękuję.
Fafarafal (2025.10.16)
@Fafarafal - I podpiszesz się pod zgodą na pociągnięcie do pełnej odpowiedzialności finansowej w razie gdyby komuś coś się stało w przypadku uszkodzenia wieży?
(2025.10.16)
@Fafarafal - Stawaj w przetargu zgrywusie i rób
(2025.10.16)
Powrót do komentarzy