Wybrany wątek opinii
Zrobię za połowę z materiałem po mojej stronie i ślicznie podziękuję.
Do moderacji
Odpowiedz
12
10
@Fafarafal - I podpiszesz się pod zgodą na pociągnięcie do pełnej odpowiedzialności finansowej w razie gdyby komuś coś się stało w przypadku uszkodzenia wieży?
Do moderacji
Odpowiedz
18
3
@Fafarafal - Stawaj w przetargu zgrywusie i rób
Do moderacji
Odpowiedz
20
2