UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Fafarafal - I podpiszesz się pod zgodą na pociągnięcie do pełnej odpowiedzialności finansowej w razie gdyby komuś coś się stało w przypadku uszkodzenia wieży?


Anuluj