Wybrany wątek opinii

Bardzo dobra informacja dla dzielnicy Warszawskie Przedmieście. W latach 80 tych, gdy Elbląg był województwem i prężnie się rozwijał ta dzielnica miała być 40 tysięczną i sięgać aż za Berlinkę z Sierpinem, Wilkowem i Czechowem jako dzielnicami, a nasze miasto miało na początku lat 2000 liczyć 180 tys. Niestety zarządzającym w tamtych czasach w Warszawie taka wizja rozwoju miast średniej wielkości nie odpowiadała i mamy, tak jak mamy.
(2025.10.14)
Po co ci 180 tys. ludzi? Chcesz dłużej stać w korkach?
(2025.10.14)
No jak się nie pracuje, cały dzień siedzi się w dwudziestoletnim trupie to może nie.
(2025.10.14)
Powrót do komentarzy