UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bardzo dobra informacja dla dzielnicy Warszawskie Przedmieście. W latach 80 tych, gdy Elbląg był województwem i prężnie się rozwijał ta dzielnica miała być 40 tysięczną i sięgać aż za Berlinkę z Sierpinem, Wilkowem i Czechowem jako dzielnicami, a nasze miasto miało na początku lat 2000 liczyć 180 tys. Niestety zarządzającym w tamtych czasach w Warszawie taka wizja rozwoju miast średniej wielkości nie odpowiadała i mamy, tak jak mamy.