Wybrany wątek opinii

szkoda że kilka lat temu za pisu tylu wartościowych dowódców i żołnierzy odeszło, fakt w tych beretach to nie żałośnie wyglądają ci dowdcy ale komicznie.
(2025.10.11)
"szkoda że kilka lat temu za pisu tylu wartościowych dowódców i żołnierzy odeszło" - taki właśnie był za pewne plan pisu
(2025.10.12)
Powrót do komentarzy