Wybrany wątek opinii
szkoda że kilka lat temu za pisu tylu wartościowych dowódców i żołnierzy odeszło, fakt w tych beretach to nie żałośnie wyglądają ci dowdcy ale komicznie.
Do moderacji
Odpowiedz
5
2
"szkoda że kilka lat temu za pisu tylu wartościowych dowódców i żołnierzy odeszło" - taki właśnie był za pewne plan pisu
Do moderacji
Odpowiedz
0
0