UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
"szkoda że kilka lat temu za pisu tylu wartościowych dowódców i żołnierzy odeszło" - taki właśnie był za pewne plan pisu
"szkoda że kilka lat temu za pisu tylu wartościowych dowódców i żołnierzy odeszło" - taki właśnie był za pewne plan pisu