UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
szkoda że kilka lat temu za pisu tylu wartościowych dowódców i żołnierzy odeszło, fakt w tych beretach to nie żałośnie wyglądają ci dowdcy ale komicznie.
szkoda że kilka lat temu za pisu tylu wartościowych dowódców i żołnierzy odeszło, fakt w tych beretach to nie żałośnie wyglądają ci dowdcy ale komicznie.