UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

szkoda że kilka lat temu za pisu tylu wartościowych dowódców i żołnierzy odeszło, fakt w tych beretach to nie żałośnie wyglądają ci dowdcy ale komicznie.


Anuluj