UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Spokojnie, Elbląg dokumentacjami stoi. Pomysł lekko głupawy bo parking już jest koło Shella tylko sprzedany za drobne a mozna by na przykład odkupić i trochę uporządkować co wyszło by pewnie taniej i bezboleśnie dla okolicy

Zielarski