UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Spokojnie, Elbląg dokumentacjami stoi. Pomysł lekko głupawy bo parking już jest koło Shella tylko sprzedany za drobne a mozna by na przykład odkupić i trochę uporządkować co wyszło by pewnie taniej i bezboleśnie dla okolicy

Zielarski

Anuluj