UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@kij - Alez bełkot. Co dokładnie sie dzieje na waszych oczach? Mówisz o tym upadku miasta, upadku firm, wadliwym funkcjonowaniu takich instytucji jak komunikacja miejska, szpital, policja? Mówisz o tej ucieczce ludnosci w wieku produkcyjnym z\miasta? O braku rozwoju? Przeciez tu to sie juz za komuny wiecej dziala dobrego niz teraz. Czy wygaszone ambicje i brak jakichkolwiek oczekiwan to jest to co was lewakow zadowala?

precz z PO