UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To się dzieje na naszych oczach. A więc my elblążanie możemy mieć satysfakcję, że nasz Elbląg z roku na rok będzie miastem na miarę naszych oczekiwań.
kij
To się dzieje na naszych oczach. A więc my elblążanie możemy mieć satysfakcję, że nasz Elbląg z roku na rok będzie miastem na miarę naszych oczekiwań.
kij