UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To się dzieje na naszych oczach. A więc my elblążanie możemy mieć satysfakcję, że nasz Elbląg z roku na rok będzie miastem na miarę naszych oczekiwań.

kij

Anuluj