UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Posłuchajmy POwskich autorytetów oni dobrze radzą:, ,Chcemy resetu z Rosją taką jaką ona jest, ,-Donald. T, ,, Wraz z Putinem przypilnujemy aby nikt piachu w tryby nie sypał, ,-donald. t, Putin to nie Stalin jak zabija to tylko detalicznie, ,- Radek Sikorski.

Ich ludzie w Warszawie