UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Nielubiekaczek - Nie marzyciel tylko realista. Jeżeli w ich strukturachsą tacy jak gertych, nowacka, biedron i naczelny agent de no to jak to ma przetrwać?I wielu innych mądrych inaczej. Jedna wielka beka w internecie.
komisjanaleśnikowa