Wybrany wątek opinii

Bezczelność Straży Pożarnej już przekracza wszelkie granice: Dostali tyle wozów strażackich, tyle sprzętu i wiecznie im mało. A po kij oni chcą tą halę budować, do czego ma to być niby potrzebne?
(2025.10.01)
obyś nigdy nie musiał korzystać z ich usług
Leon57 (2025.10.01)
Powrót do komentarzy