UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bezczelność Straży Pożarnej już przekracza wszelkie granice: Dostali tyle wozów strażackich, tyle sprzętu i wiecznie im mało. A po kij oni chcą tą halę budować, do czego ma to być niby potrzebne?


Anuluj