UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Czas na zmianę - Pewnie uważasz, że jak zmiana to oczywiście na Konferencję. Już widzę te zmiany w służbie zdrowia, oświacie, szkolnictwie wyższym i pomocy społecznej. Za wszystko będziemy płacić.
@Czas na zmianę - Pewnie uważasz, że jak zmiana to oczywiście na Konferencję. Już widzę te zmiany w służbie zdrowia, oświacie, szkolnictwie wyższym i pomocy społecznej. Za wszystko będziemy płacić.