UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Czas na zmianę - Pewnie uważasz, że jak zmiana to oczywiście na Konferencję. Już widzę te zmiany w służbie zdrowia, oświacie, szkolnictwie wyższym i pomocy społecznej. Za wszystko będziemy płacić.


Anuluj