UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Trzeba zawiązać współpracę z całym województwem i zawalczyć o modernizację linii kolejowej, na której kiedyś z powodzeniem funkcjonowało połączenie Berlin - Ełk; przez Elbląg, Olsztyn, Mrągowo i Mikołajki. Wówczas Elbląg wpiąłby się automatycznie do trasy Rail Baltica. Ale trzeba wymienić przede wszystkim rządzących, którzy oficjalnie powiedzą, że bez współpracy z Olsztynem, to Elbląg sobie może. I czas na zawsze skończyć te niby animozje z Olsztynem pod publiczkę, ku uciesze gawiedzi. Bo i tak ci u władzy się z nimi doskonale dogadują. Wszak stołki i kasa łączą najbardziej. Przy okazji wyremontowany zostałby odcinek z Elbląga do Malborka i byłoby o wiele szybciej dojechać do Trójmiasta.

Czas na zmianę