Wybrany wątek opinii
Ja bym to puścił jedną linię retro przez Starówkę i Wieżę Targową - ABB - Plac Słowiański, dla turystów...
Do moderacji
Odpowiedz
16
2
No może to i nie głupi pomysł? Czemu nie?
Do moderacji
Odpowiedz
2
2