Wybrany wątek opinii

Ja bym to puścił jedną linię retro przez Starówkę i Wieżę Targową - ABB - Plac Słowiański, dla turystów...
(2025.09.29)
No może to i nie głupi pomysł? Czemu nie?
(2025.09.29)
Powrót do komentarzy