UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ja bym to puścił jedną linię retro przez Starówkę i Wieżę Targową - ABB - Plac Słowiański, dla turystów...
Ja bym to puścił jedną linię retro przez Starówkę i Wieżę Targową - ABB - Plac Słowiański, dla turystów...