Wybrany wątek opinii

Do renowacji i odnowy biologicznej oraz wskrzeszenia życia nadaje się ta cała ulica, która kiedyś uchodziła za centrum, dziś obraz nędzy i rozpaczy i wstydu jako główny trakt prowadzący w stronę Starego Miasta
(2025.09.29)
Bo to jest aleja wstydu - od ratusza aż po Stare Miasto, ale nie łudzcie się, że ktoś tam w tym "Pałacu " się przejmuje I wstydzi, możesz I'm pluć, to I tak powiedzą, że deszcz pada. - Jasiu powiedz gdzie wy panu majstrowi możecie skoczyć"
???.! (2025.09.29)
Powrót do komentarzy