UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bo to jest aleja wstydu - od ratusza aż po Stare Miasto, ale nie łudzcie się, że ktoś tam w tym "Pałacu " się przejmuje I wstydzi, możesz I'm pluć, to I tak powiedzą, że deszcz pada. - Jasiu powiedz gdzie wy panu majstrowi możecie skoczyć"
???.!