Wybrany wątek opinii
Ktoś pisał o torowisku. Powinien być przynajmniej zarezerwowany pas zieleni pod przyszłą trakcję i tory tramwajowe. Docelowo na Modrzewinę torowisko powinno iść i ul. Odrodzenia. Tramwaje sprzyjają płynności ruchu, a autobusy nie.
Do moderacji
Odpowiedz
13
2
@Qń - Tramwaj powinien iść docelowo na Modrzewinę ale za działkami i wojskiem na Mazurskiej. Z Zawady wystarczy pociągnąć nitkę trakcji tramwajowej przez most na Alei Jana Pawła II.
Do moderacji
Odpowiedz
5
2