UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ktoś pisał o torowisku. Powinien być przynajmniej zarezerwowany pas zieleni pod przyszłą trakcję i tory tramwajowe. Docelowo na Modrzewinę torowisko powinno iść i ul. Odrodzenia. Tramwaje sprzyjają płynności ruchu, a autobusy nie.