UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ktoś pisał o torowisku. Powinien być przynajmniej zarezerwowany pas zieleni pod przyszłą trakcję i tory tramwajowe. Docelowo na Modrzewinę torowisko powinno iść i ul. Odrodzenia. Tramwaje sprzyjają płynności ruchu, a autobusy nie.


Anuluj