Wybrany wątek opinii

Zlikwidować bo i tak nic nie może tylko pensje pobiera, sztuczny etat
(2025.09.23)
Wcale nie sztuczny, bo byliśmy u niego i pomógł nam odzyskać pieniądze za samochód, który się od razu popsuł. Wcześniej byliśmy u innego prawnika, który powiedział że niewiele może zrobić. To jest realna pomoc. I to całkowicie za darmo. Dobrze, że ktoś taki jest.
(2025.09.23)
Czasem na hasło Rzecznik interwencja ktoś narobi w portki. Zwróci co powinien. Tylko facet za bardzo w politykę idzie od dawna. Dziś jest. Jutro znowu zacznie cwaniakować.
(2025.09.23)
Powrót do komentarzy