UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czasem na hasło Rzecznik interwencja ktoś narobi w portki. Zwróci co powinien. Tylko facet za bardzo w politykę idzie od dawna. Dziś jest. Jutro znowu zacznie cwaniakować.


Anuluj