Wybrany wątek opinii
Mamy 13 i 14 to nas stać żeby płacić. Za 2 lata żeby wrócić do władzy PiSda 15.Wstaliśmy z kolan
Do moderacji
Odpowiedz
10
18
@Tak się żyje - I upadliśmy na pysk.
Do moderacji
Odpowiedz
11
3
@Tak się żyje - A co z 800+, to znacznie większe obciążenie dla uczciwych Polaków, ale ty cicho siedzisz z tego żyjesz i od rana jęczysz.
Do moderacji
Odpowiedz
15
8