UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Tak się żyje - A co z 800+, to znacznie większe obciążenie dla uczciwych Polaków, ale ty cicho siedzisz z tego żyjesz i od rana jęczysz.


Anuluj