UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Tak się żyje - A co z 800+, to znacznie większe obciążenie dla uczciwych Polaków, ale ty cicho siedzisz z tego żyjesz i od rana jęczysz.
@Tak się żyje - A co z 800+, to znacznie większe obciążenie dla uczciwych Polaków, ale ty cicho siedzisz z tego żyjesz i od rana jęczysz.