UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ten basen to porażka. Raz, że pogoda nie sprzyja takiej inwestycji, drugie, że przedszkolaki są za niskie, by móc korzystać z basenu - placyk wodny jest dla 3 latków. Poza rurami, na których można łatwo doznać kontuzji nie ma tam niczego, czego nie ma w basenie pod dachem a nawet jest mniej. Wystarczyło rozbudować dolinkę, robiąc z niej aquapark, jak w Redzie, czy taki basen jak np. wKrakowie, czy Wrocławiu.
Blurp, blurp