UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ten basen to porażka. Raz, że pogoda nie sprzyja takiej inwestycji, drugie, że przedszkolaki są za niskie, by móc korzystać z basenu - placyk wodny jest dla 3 latków. Poza rurami, na których można łatwo doznać kontuzji nie ma tam niczego, czego nie ma w basenie pod dachem a nawet jest mniej. Wystarczyło rozbudować dolinkę, robiąc z niej aquapark, jak w Redzie, czy taki basen jak np. wKrakowie, czy Wrocławiu.
Blurp, blurp