UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A kto powiedział że inwestycja miejska ma przynosić zysk. tego typu obiekty mają cieszyć mieszkańców dawać im poczucie komfortu które stwarza miasto w którym żyją pracujący płacą podatki. Inwestycja trafiona pomimo tego że wykorzystywana jedynie przez 3 m-ce w roku