UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A kto powiedział że inwestycja miejska ma przynosić zysk. tego typu obiekty mają cieszyć mieszkańców dawać im poczucie komfortu które stwarza miasto w którym żyją pracujący płacą podatki. Inwestycja trafiona pomimo tego że wykorzystywana jedynie przez 3 m-ce w roku


Anuluj