UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Moim zdaniem pod tym artykułem też powinniście wprowadzić cenzurę jak pod tym o zabiciu chłopaka na Robotniczej....
Moim zdaniem pod tym artykułem też powinniście wprowadzić cenzurę jak pod tym o zabiciu chłopaka na Robotniczej....