UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Gdzie są dopłaty to zawsze jest wałek. Państwo dopłaca 1500zł i nagle żłobki podrożały i 1500 nie wystarczy. To jak wcześniej funkcjonowały za o wiele mniej pieniędzy?
Mex.
Gdzie są dopłaty to zawsze jest wałek. Państwo dopłaca 1500zł i nagle żłobki podrożały i 1500 nie wystarczy. To jak wcześniej funkcjonowały za o wiele mniej pieniędzy?
Mex.