UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Gdzie są dopłaty to zawsze jest wałek. Państwo dopłaca 1500zł i nagle żłobki podrożały i 1500 nie wystarczy. To jak wcześniej funkcjonowały za o wiele mniej pieniędzy?

Mex.

Anuluj