UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak można dostać takie stanowisko pełnomocnika ? Czy jest otwarty nabór ? Podobno nabory na stanowiska urzędnicze w Polsce są otwarte i konkurencyjne, co oznacza, że każdy obywatel spełniający wymagania formalne ma prawo aplikować ?