UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jak można dostać takie stanowisko pełnomocnika ? Czy jest otwarty nabór ? Podobno nabory na stanowiska urzędnicze w Polsce są otwarte i konkurencyjne, co oznacza, że każdy obywatel spełniający wymagania formalne ma prawo aplikować ?