Wybrany wątek opinii

A co z boiskiem przy SP23 na ul. Wyżynnej? poza placem zabaw, nie ma gdzie przeprowadzić zajęć wf-u. Stare boiska asfaltowe mają juz swoje lata świetności, brak bieżni, nie zachęca do spędzania tam wolnego czasu a co dopiero do przeprowadzenia lekcji. Lepiej ładować kase w port którego nie ma, niż umilać dzieciakom pobyt w szkole
(2025.09.05)
Na wyżynnej jest szkoła nr 25
Iziii234566 (2025.09.05)
Na wyżynnej jest sp.25
(2025.09.05)
Powrót do komentarzy