UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A co z boiskiem przy SP23 na ul. Wyżynnej? poza placem zabaw, nie ma gdzie przeprowadzić zajęć wf-u. Stare boiska asfaltowe mają juz swoje lata świetności, brak bieżni, nie zachęca do spędzania tam wolnego czasu a co dopiero do przeprowadzenia lekcji. Lepiej ładować kase w port którego nie ma, niż umilać dzieciakom pobyt w szkole


Anuluj